Domů / Blog

Blog

Jak fungují zalohy za elektřinu

Jedním z prvních kroků po začátku odběru elektřiny či plynu od vámi zvoleného dodavatele, je stanovení výše záloh. K čemu ale zálohy vůbec slouží? Jak vzniká jejich výše? A mají nějaké výhody i pro vás?

číst více

Jak na údržbu solárních panelů

Péče o solární panely není nic, čeho byste se měli bát. Je to ve skutečnosti velmi jednoduchá činnost, avšak zároveň velmi důležitá. Pokud byste údržbu zcela zanedbali, vaše fotovoltaická elektrárna by brzy ztrácela na výkonu.

číst více

Porovnání úspory spotřebičů

Výrobci a prodejci spotřebičů do domácnosti často lákají na energetickou úspornost svých produktů. Nicméně málokdo dokáže přesně vyčíslit, jakým způsobem se tyto energetické označení promítnou do reálné úspory nákladů, a zda je tedy opravdu výhodné investovat do nového, úspornějšího spotřebiče.

číst více

Výhody sdílení elektřiny pro domácnost a podniky

V červnu roku 2023 vláda schválila přelomovou novelu Lex OZE II, která domácnostem v rámci jednoho bytového domu umožňuje sdílet elektřinu. Od 1. července 2024, kdy nabude platnosti nová úprava energetického zákona, se otevře možnost sdílet elektřinu uvnitř komunity nebo ji dokonce přenášet na jiná místa přes celou elektrickou síť.

číst více

Jak funguje dodavatel a distribuce

Hlavní úskalí spočívá v nemožnosti elektřinu dlouhodobě skladovat, což je neoddělitelnou vlastností energetiky jako celku. V současné době existují omezené možnosti ukládání energie, ale pro objemy, které elektrárny každoročně vytvoří, jsou tyto varianty zanedbatelné.

číst více
«1234»

Chcete se na něco zeptat? Napište nebo zavolejte.

Zanechte na sebe kontakt, ozveme se Vám.

Odeslat

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost FREE for YOU s.r.o., sídlem Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, IČO 25336665, za účelem nabídky produktů a služeb. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

+420 227 072 290

O vaše potřeby se postarají naši zkušení pracovníci, Kateřina a Rudolf, kteří jsou vždy připraveni zodpovědět vaše dotazy a vyřešit vaše problémy. Jsou tu pro vás a těší se na každou vaši zprávu či telefonát.

Kateřina Kelišová

Rudolf Kováč

Adresa:

FREE for YOU s.r.o.

Jankovcova 1569/2c

170 00 Praha 7 - Holešovice

Provozní doba:Pracovní dny 8:00 –16:30

Sdílejte a sledujte nás na sociálních sítích.

Facebook

Instagram

LinkedIn

Youtube

Copyright by Free for You © 2023

Top
Menu
User Minimal A Line Bold white

Přihlášení