Domů / Blog / Šetřete na energiích díky chytrému systému slev s FREE for YOU

Šetřete na energiích díky chytrému systému slev s FREE for YOU

Ve FREE for YOU rádi odměňujeme a vy díky tomu můžete ušetřit v rámci výhodných slev za doporučení. Chytrý systém je navržen tak, aby naši zákazníci za doporučování našich služeb měli možnost čerpat z různých typů slev, a to za každé nové odběrové i výkupní místo, a to až do páté úrovně. Veškeré slevy se kumulují, což může vést k významným úsporám pro domácnost. Pojďme se podívat, jak to celé funguje.

Slevy za doporučeného odběratele

1. Základní sleva za odběrné místo:

  • Za každého nového odběratele, kterého doporučíte, získáte od nás každý rok odměnu, která se skládá z pevné částky za každé nové odběrné místo. Tato sleva je vyplácena průběžně během roku, a to po celou dobu, kdy Vámi doporučený odběratel zůstane s námi

2. Sleva z velikosti odběru:

   • Kromě pevné slevy za nové odběrné místo získáte také slevu, která je závislá na velikosti odběru doporučeného odběrného místa. Čím větší odběr, tím vyšší sleva.

  3. Slevy až do 5. úrovně doporučení:

    • Slevy se dále kumulují za každého dalšího odběratele, kterého doporučí vámi doporučený odběratel, a to až do 5. úrovně doporučení. Například pokud doporučíte Jana a Jan doporučí Petra, získáváte slevu nejen za Jana, ale i za Petra a tak dále, až do páté úrovně.

   Výsledná sleva je tedy součtem slevy za odběrné místo a slevy z velikosti odběru doporučeného místa. Slevu získáte nejen za prvního doporučeného odběratele, ale i za každého následujícího, až do páté úrovně.

   A teď v číslech...

   Ve FREE for YOU rádi odměňujeme a vy díky tomu můžete ušetřit v rámci výhodných slev za doporučení. Chytrý systém je navržen tak, aby naši zákazníci za doporučování našich služeb měli možnost čerpat z různých typů slev, a to za každé nové odběrové i výkupní místo, a to až do páté úrovně. Veškeré slevy se kumulují, což může vést k významným úsporám pro domácnost. Pojďme se podívat, jak to celé funguje.

   1. ÚROVEŇ DOPORUČENÍ

    • Sleva 500 Kč za elektřinu + 500 Kč za plyn za doporučení odběrného místa první úrovně.
    • Sleva 20 Kč za odběr 1 MWh elektřiny + 20 Kč za odběr 1 MWh plynu.
    • Celkem 1040 Kč.

   2. ÚROVEŇ DOPORUČENÍ

    • Sleva 250 Kč za elektřinu + 250 Kč za plyn za doporučení odběrného místa druhé úrovně. 
    • Sleva 10 Kč za odběr 1 MWh elektřiny + 10 Kč za odběr 1 MWh plynu.
    • Celkem 520 Kč.

   3. ÚROVEŇ DOPORUČENÍ

    • Sleva 200 Kč za elektřinu + 200 Kč za plyn za doporučení odběrného místa třetí úrovně. 
    • Sleva 5 Kč za odběr 1 MWh elektřiny + 5 Kč za odběr 1 MWh plynu.
    • Celkem 410 Kč.

   4. ÚROVEŇ DOPORUČENÍ

    • Sleva 150 Kč za elektřinu + 150 Kč za plyn za doporučení odběrného místa čtvrté úrovně. 
    • Sleva 5 Kč za odběr 1 MWh elektřiny + 5 Kč za odběr 1 MWh plynu.
    • Celkem 310 Kč.

   5. ÚROVEŇ DOPORUČENÍ

    • Sleva 100 Kč za elektřinu + 100 Kč za plyn za doporučení odběrného místa páté úrovně. 
    • Sleva 5 Kč za odběr 1 MWh elektřiny + 5 Kč za odběr 1 MWh plynu.
    • Celkem 210 Kč.

   Pokud by každý doporučil pouze jednoho dalšího odběratele a ti odebrali 1 MWh elektřiny a plynu, přinese vám to slevu 2 490 Kč. V praxi to ale obvykle pouze jedním doporučením nekončí a my vás odměníme za každé další doporučení, opět až do páté úrovně. Pro vaši domácnost to tedy znamená potenciál rostoucích úspor na základě toho, kolik vy a vámi doporučení odběratelé dál FREE for YOU doporučí.

   Příklad odměn za výkup z praxe

   Pro lepší pochopení uvedeme konkrétní příklad. Vy doporučíte výkupní místo Adama, Adam jej doporučí Boženě a Božena Cyrilovi, z jejich doporučení plynou výhody i vám.

   1. ÚROVEŇ DOPORUČENÍ

   • Získáte slevu 150 Kč za doporučení výkupního místo za Adama.

   2. ÚROVEŇ DOPORUČENÍ

   • Získáte slevu 100 Kč za doporučení Boženy Adamem, plus pokračuje sleva za Adama.

   3. ÚROVEŇ DOPORUČENÍ 

   • Získáte slevu 50 Kč za doporučení Cyrila Boženou a pokračují í předchozí slevy. 

   Celkem si můžete přijít na 300 Kč jen za doporučení výkupního místa v případě, že by každý doporučil pouze jednoho dalšího. V praxi vás odměníme za každé další doporučení, opět až do třetí úrovně.

   Výhody systému slev

   1. Možnost ušetřit na energiích pro Vás i okolí: Čím více nových odběratelů získáte, tím více slev vám nabídneme. Možnost ušetřit mají ale i další, kterým FREE for YOU doporučíte, společně tak můžete vybudovat komunitu odběratelů (či vykupujících), kteří společně významně uspoří na energiích.
   2. Bezkonkurenční cena za energie: Díky možnosti kumulace různých slev za doporučení je možné, že energii od nás budete mít zcela zdarma. Pokud vás zajímá více možností jak ušetřit, podívejte se na náš nový produkt FIX se slevou, díky kterému se přiblížíte velkoobchodním cenám
   3. Jednoduchost: V našem systému Energobanking máte přehled nejen o Vašem odběru a cenách, ale můžete v něm také jednoduše pracovat se slevami. S vašimi doporučenými odběrateli uvidíte dokonce spojení přímo v aplikaci a ušetřené peníze mezi sebou můžete rovnou převádět. Vytvořte si svoji síť přátel FREE for YOU a šetřete společně na energiích.

   Zní to pořád moc složitě? Pokud máte jakékoliv nejasnosti, neváhejte se obrátit na naše zkušené pracovníky ze zákaznické péče. Vysvětlí vám podrobně nejen systém slev, ale i Energobanking, díky kterému budete mít o veškerých slevách naprostý přehled. Pro vás přechod do našeho systému nebude znamenat žádnou administrativní zátěž, o vše se postaráme my.

   Chcete se na něco zeptat? Napište nebo zavolejte.

   Zanechte na sebe kontakt, ozveme se Vám.

   Odeslat

   Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost FREE for YOU s.r.o., sídlem Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, IČO 25336665, za účelem nabídky produktů a služeb. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

   +420 227 072 290

   O vaše potřeby se postarají naši zkušení pracovníci, Kateřina a Rudolf, kteří jsou vždy připraveni zodpovědět vaše dotazy a vyřešit vaše problémy. Jsou tu pro vás a těší se na každou vaši zprávu či telefonát.

   Kateřina Kelišová

   Rudolf Kováč

   Adresa:

   FREE for YOU s.r.o.

   Jankovcova 1569/2c

   170 00 Praha 7 - Holešovice

   Provozní doba:Pracovní dny 8:00 –16:30

   Sdílejte a sledujte nás na sociálních sítích.

   Facebook

   Instagram

   LinkedIn

   Youtube

   Copyright by FREE for YOU s.r.o. © 2024

   Top
   Menu
   User Minimal A Line Bold white

   Přihlášení