Odběr energií

Kompletní přechod od původního dodavatele včetně administrativy vyřešíme za vás. Energie od nás můžete mít zcela zdarma díky slevám za doporučení. Nejde o jednorázovou slevu a vše funguje transparentně. Slevy na energiích vidíte v našem Energobankingu.

V Energobankingu máte přehled o vašem odběru, cenách a můžete v něm pracovat se slevami. Jednoduše se zaregistrujte a po přihlášení si sami prohlédněte, jak funguje.

Pokud budete potřebovat poradit, zavolejte nebo napište, pomůžeme vám s nastavením služeb.

Až se do Energobankingu přihlásí i váš doporučený známý, uvidíte spojení přímo v aplikaci a můžete mezi sebou ušetřené peníze převádět.

Chcete se na něco zeptat? Napište nebo zavolejte.

Zanechte na sebe kontakt, ozveme se Vám.

Odeslat

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost FREE for YOU s.r.o., sídlem Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, IČO 25336665, za účelem nabídky produktů a služeb. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

+420 227 072 290

O vaše potřeby se postarají naši zkušení pracovníci, Kateřina a Rudolf, kteří jsou vždy připraveni zodpovědět vaše dotazy a vyřešit vaše problémy. Jsou tu pro vás a těší se na každou vaši zprávu či telefonát.

Kateřina Kelišová

Rudolf Kováč

Adresa:

FREE for YOU s.r.o.

Jankovcova 1569/2c

170 00 Praha 7 - Holešovice

Provozní doba:Pracovní dny 8:00 –16:30

Sdílejte a sledujte nás na sociálních sítích.

Facebook

Instagram

LinkedIn

Youtube

Copyright by FREE for YOU s.r.o. © 2024

Top
Menu
User Minimal A Line Bold white

Přihlášení