FAQ

Kdy probíhají odečty?

Odečty nedělá váš dodavatel energií, ale váš distributor podle distribučního území. Svého distributora si nemůžete vybrat, protože distribuční síť je v České republice rozdělena mezi tři společnosti právě podle území. Při změně dodavatele energií nedochází ke změně distributora a nemění se ani termíny odečtů.

Proč může dojít k tomu, že platím zálohy 2x v jednom měsíci?

Zálohy společnosti FREE for YOU platíte vždy na následující kalendářní měsíc. Je tedy možné, že při přechodu k nám budete mít dvě zálohy splatné v jeden měsíc – jednu za aktuální měsíc a jednu za následující. Doporučujeme vždy pečlivě projít rozpis záloh, případně nám zavolejte.

Vracíte přeplatky automaticky, nebo si o ně musím požádat?

Přeplatky na faktuře vracíme vždy automaticky do data splatnosti faktury dle vámi zvoleného způsobu platby (na účet nebo výjimečně složenkou).

Jaké dokumenty potřebuji pro změnu dodavatele?

Abychom za vás mohli vyřídit veškerou administrativu spojenou se změnou dodavatele, budeme od vás potřebovat pouze vaše poslední vyúčtování od vašeho současného dodavatele a podepsanou plnou moc.

Co potřebuji pro přepis odběrného místa?

K přepisu odběrného místa dochází v případě prodeje či pronájmu nemovitosti, kdy se mění její majitel/uživatel a tedy dochází také ke změně odběratele energií. K přepisu budete potřebovat:

  • Od původního majitele/nájemníka: poslední vyúčtování a plnou moc se společností FREE for YOU.
  • Od nového majitele/nájemníka: registraci do našeho Energobankingu, plnou moc se společností FREE for YOU, dokument dokládající právní vztah k nemovitosti (např. nájemní smlouvu) a předávací protokol mezi prodávajícím a kupujícím (nebo pronajímatelem a nájemcem).

Kde mohu najít všechny své smlouvy, faktury a další potřebné dokumenty?

Smlouvy a dokumenty ke službám od společnosti FREE for YOU, které využíváte, najdete ve svém účtu v Energobankingu. Tam máte kompletní přehled o všech službách, odběrech a vyúčtováních. Obecné dokumenty a ceníky najdete ZDE.

Jak funguje systém slev za doporučení?

Vysvětlení unikátního systému slev za doporučení společnosti FREE for YOU s uvedením modelového příkladu naleznete ZDE.

Chcete se na něco zeptat? Napište nebo zavolejte.

Zanechte na sebe kontakt, ozveme se Vám.

Odeslat

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost FREE for YOU s.r.o., sídlem Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, IČO 25336665, za účelem nabídky produktů a služeb. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

+420 227 072 290

O vaše potřeby se postarají naši zkušení pracovníci, Kateřina a Rudolf, kteří jsou vždy připraveni zodpovědět vaše dotazy a vyřešit vaše problémy. Jsou tu pro vás a těší se na každou vaši zprávu či telefonát.

Kateřina Kelišová

Rudolf Kováč

Adresa:

FREE for YOU s.r.o.

Jankovcova 1569/2c

170 00 Praha 7 - Holešovice

Provozní doba:Pracovní dny 8:00 –16:30

Sdílejte a sledujte nás na sociálních sítích.

Facebook

Instagram

LinkedIn

Youtube

Copyright by FREE for YOU s.r.o. © 2024

Top
Menu
User Minimal A Line Bold white

Přihlášení