Domů / Blog / Pomáháme Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové

Pomáháme Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové

Naše firma FREE For YOU dlouhodobě podporuje Nadační fond paní Veroniky Kašákové, který pomáhá dětem z dětských domovů úspěšně zvládnout odchod do dospělého života. Pojďte se společně s námi podívat na jeho fungování a možnosti pomoci, kterou můžete poskytnout i Vy.

Jak probíhá spolupráce s FREE for YOU

Jak probíhá spolupráce s FREE for YOU a na co putují vybrané peníze v rámci NFVK?

Spolupráce s FREE for YOU běží již 7 rokem - tedy rosteme společně a velmi si podpory vážíme. Z každé MWh věnuje 1 Kč na naše projekty - konkrétně na projekt Restart. Projekt Restart je alfa omega NFVK, kdy doprovázíme mladé lidi po odchodu z dětského domova za pomoci tzv. průvodců na jejich cestě do běžného života. Toto je pro ně nejrizikovější období, kdy se řeší nejvíce věcí - práce, bydlení, trvalá adresa apod., a my je nenecháváme na jejich cestě samotné.

Na jaké projekty se NFVK aktuálně zaměřuje

Na jaké projekty se NFVK aktuálně zaměřuje nejvíce a jaké plány a cíle má pro tento rok?

Jak už jsme zmínili, nejdůležitější je projekt Restart pro mladé lidi před odchodem z dětského domova. Vedle projektu Restart máme ještě dva projekty, které jsou mezi sebou všechny propojené. Projekt Start je o vyjíždění do dětských domovů se sestavenou prezentací s mým životním příběhem, kdy dětem předávám to, že dětský domov je v tu chvíli to nejlepší, to nejhorší bylo před ním a po něm. Kdy jim předávám zkušenosti z mého odchodu z dětského domova, jak jsem se zadlužila. A třetí projekt, kterému se NFVK věnuje je projekt Start. Kdy se věnujeme supervizi ředitelů dětských domovů, tak aby byly tou změnou, kterou chtějí vidět kolem sebe. A dětský domov byl o to víc domov pro dítě, které se sem dostane.

Jak mohou lidé přispět

Jak mohou lidé přispět a podpořit tak činnost Vašeho nadačního fondu?

Tento rok je našim cílem zajistit více průvodců, tak abychom mohli pomoc nabídnout co nejvíce mladým lidem, kteří projeví zájem. Zároveň bychom rádi rozšířili projekt Start.

Velká pomoc je už jen šíření naší myšlenky dále. Ale určitě stále sháníme průvodce, jsou to námi proškolené osoby - podmínky najdete na našich webových stránkách www.nfvk.cz. Dále nás můžete určitě podpořit finančně číslo účtu je 2113124252/2700. A naše děti lze také podpořit koupí našeho charitativního kalendáře pro rok 2024. Odkaz ke koupi zde: https://www.magpaper.digital/mag-store/p/kalendar-veronika-kasakova-odvaha-snit.

Pomáháme dál

Spolupráce s paní Kašákovou nás utvrzuje v přesvědčení, že společně můžeme dokázat velké věci. I Vaše podpora může být klíčem k lepší budoucnosti pro ty, kteří ji potřebují a neměli na začátku tolik potřebného štěstí. Děkujeme paní Veronice a také všem, kteří se rozhodnou jakýmkoliv způsobem zapojit a projekt podpořit.

Chcete se na něco zeptat? Napište nebo zavolejte.

Zanechte na sebe kontakt, ozveme se Vám.

Odeslat

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost FREE for YOU s.r.o., sídlem Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, IČO 25336665, za účelem nabídky produktů a služeb. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

+420 227 072 290

O vaše potřeby se postarají naši zkušení pracovníci, Kateřina a Rudolf, kteří jsou vždy připraveni zodpovědět vaše dotazy a vyřešit vaše problémy. Jsou tu pro vás a těší se na každou vaši zprávu či telefonát.

Kateřina Kelišová

Rudolf Kováč

Adresa:

FREE for YOU s.r.o.

Jankovcova 1569/2c

170 00 Praha 7 - Holešovice

Provozní doba:Pracovní dny 8:00 –16:30

Sdílejte a sledujte nás na sociálních sítích.

Facebook

Instagram

LinkedIn

Youtube

Copyright by FREE for YOU s.r.o. © 2024

Top
Menu
User Minimal A Line Bold white

Přihlášení