Domů / Blog / Dodavatele energií je potřeba vybírat chytře

Dodavatele energií je potřeba vybírat chytře

Energie jako elektřina a plyn jsou zásadními pomocníky v domácnosti. Přestěhujte se do nového domu, jako firma do nového sídla a nyní potřebujete dodavatele energie. Ale jak vybrat toho správného?  Na to se dnes zaměříme a poradíme vám, co je potřeba před výběrem zvážit.

Cena je vždy důležitá

Vývoj ceny elektřiny se může lišit podle různých poplatků. Někdo vám účtuje jen spotřebu, jiný může chtít pevný poplatek za připojení. Cena se liší i podle regionu, například v horských oblastech se můžete setkat s vyšší částkou. 

Ale pozor! Ne vždy znamená nejlevnější nejlepší. Někteří dodavatelé mohou dát nízkou cenu energie a mít stejně nízkou kvalitu služeb, nebo naopak dávat cenu moc vysokou za špatně odvedenou práci. Člověk by se doopravdy měl přednostně zaměřit na kvalitu a až poté porovnávat cenu.

Někteří dodavatelé mohou mít ale různé výhody, kterými si můžete cenu energií snížit

Například u firmy FREE for YOU máme Slevu za doporučení. Stačí nabídnout svým známým službu, kterou s námi využíváte, a částka se vám může snížit až na 0 Kč. Takže ve chvíli, kdy doporučíte celé rozsáhlé rodině naše služby, můžete odebírat energie i zadarmo.

Další důležité aspekty

Cena není jediná věc, na kterou byste se měli zaměřit. Důležitá je také například stabilita společnosti. Dodavatel vám může nabídnout nízkou cenu energie, ale pokud je na pokraji krachu, moc se vám to nevyplatí. V takovém případě se i může stát, že za pár měsíců vám cenu navýší a vy si toho ani nemusíte všimnout. Ve stabilní společnosti je majitel více ochoten investovat do modernizace, což může znamenat efektivnější a ekologičtější služby pro vás

Tímto způsobem se dodavatel dostává do popředí. Investice mu vyzdvihují produkty, protože lidé s ním rádi spolupracují a jeho služby sdílí. Mít dobrý vztah se svými odběrateli se mu tedy pořádně vyplatí.

Stejně dobrý vztah se snaží mít se svými odběrateli i firma FREE for YOU. U nás si můžete jednoduše a bez starostí odebírat energie, jak přírodní, tak elektrickou. Díky Slevě za doporučení můžete tyto služby mít i téměř zadarmo. Víme, jak je papírování těžké, proto se vám to snažíme maximálně zjednodušit. Naši zaměstnanci jsou také velmi ochotní lidé a rádi vám vše dopodrobna vysvětlí.

Dále by vás měl zajímat přístup firmy. Když vám na hlavu hodí dokumenty na podepsání bez vysvětlení, asi to nebude dobrá volba. Podpora je také důležitá. Sedět u telefonu na zákaznické lince několik desítek minut a poté slyšet nevrlý hlas zaměstnance nechce asi nikdo.

Naše firma FREE for YOU má naštěstí úžasné zaměstnance, kteří vám rychle a s úsměvem se vším pomohou. Smlouvy s vámi také vyřeší tak, abyste pochopili každý detail. Navíc s naším zákaznickým portálem Energobanking máte FREE přehled o všem, co potřebujete. 

Recenze se také hodí při výběru

Poslední věc, kterou bychom doporučili, je přečíst si recenze jiných zákazníků. Při nakupování online se často díváte na zkušenosti jiných, tak proč to samé neudělat i u dodavatele energií? Firma s 2 hvězdičkovým hodnocením a 130 recenzemi asi nebude nijak zvlášť dobrá. Důležité je ale koukat na počet komentářů. To, že má společnost tak malé hodnocení, nemusí v tu chvíli nic znamenat. Hlavní je si informace ověřovat z více zdrojů

Některé firmy, jako i FREE for YOU, mají recenze přímo na svém webu. Zde si můžete podrobně prohlédnout pocity a zkušenosti jiných

Teď už víte, jak správně vybrat dodavatele. Pojďte to tedy rovnou vyzkoušet a podívejte se na námi poskytované služby

Zaujaly vás naše služby, nebo vás zajímá něco dalšího? Neváhejte se na nás obrátit.

Chcete se na něco zeptat? Napište nebo zavolejte.

Zanechte na sebe kontakt, ozveme se Vám.

Odeslat

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost FREE for YOU s.r.o., sídlem Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, IČO 25336665, za účelem nabídky produktů a služeb. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

+420 227 072 290

O vaše potřeby se postarají naši zkušení pracovníci, Kateřina a Rudolf, kteří jsou vždy připraveni zodpovědět vaše dotazy a vyřešit vaše problémy. Jsou tu pro vás a těší se na každou vaši zprávu či telefonát.

Kateřina Kelišová

Rudolf Kováč

Adresa:

FREE for YOU s.r.o.

Jankovcova 1569/2c

170 00 Praha 7 - Holešovice

Provozní doba:Pracovní dny 8:00 –16:30

Sdílejte a sledujte nás na sociálních sítích.

Facebook

Instagram

LinkedIn

Youtube

Copyright by FREE for YOU s.r.o. © 2024

Top
Menu
User Minimal A Line Bold white

Přihlášení